Poštovanje u 13 nedelji sam trudnoće pojavio mi se svrab i beli sirast sekret, mislim da su u pitanju gljivice da li smem da koristim vaginalete macmiror coplex? Hvala puno unapred

    Odgovoreno: 14. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Macmiror complex relativno kontraindikovano i i trimestru trudnoce, zato vam savetujem vam da se javite vasem ginekologu da vam uradi kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste dobili adekvatnu terapiju.