Trenutno se pripremam za vantelesnu. Lekar mi je prepisao diferelin ampule od 21-og dana ciklusa. Vec sam primila sedam injekcija i zanima me da li trebam da dobijem menstruaciju dok ih koristim, jer na 28 dana redovno dobijam. Hvala vam unapred. S postovanjem jelena. . . .

    Odgovoreno: 15. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Diferelin se daje da bi se hormonski zavisno endometroidno tkivo smanjilo ili iščezlo, zato ne bi trebalo da dobijate menstruaciju dok ih koristite. Nakon prestanka upotrebe menstrualni ciklus se ponovo uspostavlja.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #127942

    • Ovaj odgovor nije tačan. U postupku vto ovaj lek se prima od 21 dana ciklusa u dugom protokolu, ima drugu namenu, menstruacija treba da se dobije, da bi pocela stimulacija, moguće da kasni. Ja sam sad u postupku. Primam iste injekcije od 21 dc i kasni mi, danas sam bila na kontroli i čekam da dobijem. Pozdrav!