Postovani doktore, koliko spermatozoidi zive van tela? 1. Koliko vremena je potrebno da provedu napolju, na sobnoj temp, bez dehidratacije da bi kada se unesu u vaginu bili neaktivni i nesposobni da dovedu do trudnoce? 2. Da li brisanje toalet papirom natopljenim spermom moze dovesti do trudnoce? Molim vas da mi odgovorite na oba pitanja. Veliko postovanje.

    Odgovoreno: 12. 05. 2014.

Komentari na pitanje: #127917

    • Da li je ovo ironican odgovor doktore? Nisam najbolje shvatila. Nemojte se ljutiti, ali imam 18 godina, nemam majku, ne znam koga bih mogla pitati osim vas lekara. Ne znam kako sistem oplodnje funkcionise. Internet nudi razne informacija, a ja vama verujem. Hvala. Pozdrav.