Zadnjumenstruaciju sam imala 19. 04 a 11. 05. 14 seksualni odnos sa ejakulacijom unutra. Uzela sam tabletu za dan poslije kroz 10h. Menstruaciju dobijam 28-31 dan, je li 11. 05. 14 bio plodan dan? Kolike su sanse za trudnocu? Poslije koliko sat prestaju djelovati nezeljene posljedice na lijek tablete za dan poslije? Kad da ocekujem sledecu menstruaciju, kao i inace ili ce biti promjena?

    Odgovoreno: 12. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Ako je poslednja menstruacija bila 19. 04. 2014 a odnos ste imali 11. 05. 2014, onda to je bio 23 dan ciklusa koji nije plodan dan, zasticeni ste, sacekajte da dobijate menstruaciju.