Prvi put pijem kontraceptivne pilule diane 35, radi kontracepcije i pojacane maljavosti kao i jednog policisticnog jajnika. Preporucio mi ih je zbog svega navedenog moj ginekolog. U toku ovog prvog meseca moj partner i ja smo imali dva puta odnose, tako da je on svrsio u meni. Sada imam pauzu od sedam dana bez pilula, od kojih je proslo vec 5, a menstruacije nema. Da li je ovo znak trudnoce? Vec sam uplasena, pa vas molim za odgovor!

    Odgovoreno: 11. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Ako ste pilule poceli od prvog dana ciklusa, minimalne su sanse da ste zatrudnili, ne pocinjeti novu kutiju dok ne dobijate menstruaciju.