Ovako. . A treba mi odgovor sto hitnije. . Imam sam odnos u 6h prvi bez prezervativa. . . Kada sam "svrsio" "piskio" sam obrisao penis i stavio odma kondom i nastavio sa sex-om kada sam zavrsio 2 put. . . Skinuo sam kondom obrisao penis i to sve po redu. . . Malo predigre prst i to sve. . . Stavio sam onda i drugi kondom i malo vodili ljubav oko 10min i pukne mi kondom. . Sta sada radite treba mi savet. . Jel ima sanse za trudnocu? Mlad sam a devojka ima 17 god

    Odgovoreno: 07. 05. 2014.

Komentari na pitanje: #127811

    • Rami Aburas 07. 05. 2014.

      Ako je odnos bio izmedju 9 -18 dan ciklusa, neka uzmi pilulu za dan posle.