Poštovani, radila sam redovni ginekoloski pregled i vaginalni i cervikalni bris. I u jednom i u drugom brisu rezultat je pokazao epitelne ćelije, laktobacili. Papa je ii grupa a vaginalni sekret iii d grupa. Dobila sam savet lekara koji ne mogu da protumačim. Zamolila bih vas da mi date vaš savet za eventualnu terapiju ili ako je potrebno uraditi još neke analize. Inače imam malo pojačan sekret, beličaste boje, vodnjikav. . . U prilogu vam dostavljam savet lekara koji ne razumem. Hvala

    Odgovoreno: 07. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Vas nalaz pokazuje da imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti, razlicite su prakse u nacinu lecenja.

      mi se bavimo time profesionalno. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com