Na početku meseca imala sam odnos sa momkom, na početku je dotakao moju vaginu njegovim polnim organom, stavio je kondom i imali smo odnos, ja sam oko 25. Aprila, počela da brinem da nisam trudna jer je moja menstruacija vrlo često redovna, nekad se desi da odstupi par dana, ja sam trebala da dobijem krajem meseca, i evo još uvek nisam, grudi su mi natekle kao kad treba da dobijem, a celog meseca sam bila pod stresom, ima li nade da nisam trudna?

    Odgovoreno: 05. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite test za trudnocu, ako je test negativan, uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici.