Poštovani, imam pitanje, ja sam majka dvoje dece, redovno sam dobijala posle porođaja, međutim poslednji ciklus mi je kasnio 3 dana i dobila sam, od prvog dana ciklusa pocela sam da pijem tablete za kontracepciju dian 35, danas je petnaesti dan mog ciklusa, prestala sam ih piti pre 3 dana, da bih mogla videti da li su mi one poremetile, međutim ciklus mi je obilniji, nego dok sam ih pila. Nisam u mogućnosti da odem kod doktora, jer nisam trenutno u svom gradu. Hvala na osvojenom vremenu.

    Odgovoreno: 05. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Niste trebali da prekinete uzimanje oralne kontracepcije dok ne zaversite celu kutiju, zato ste prokrvarili. Javite se vasem ginekologu da vas pregleda.