Postovani, sve pohvale, zaista ste odlicni, samo nastavite! Odgovorili ste mi na proslo pitanje da je moguce da se javlja braonkast sekret tokom rane trudnoce, pa bih vas zamolila da mi odgovorite na jos jedno. Da li je moguce da me grudi bole, pa umine bol, pa se opet malo pojaca tokom moguce trudnoce? Takav simptom imam i kad treba da dobijem menstruaciju, samo sto me onda bole par dana, pa kad dobijem, prestanu. I jos nesto, imam neke cudne bolove u donjem delu stomaka, najcesce se javljaju uvece kad se umirim, da li je i to mozda znak trudnoce ili moze biti nesto drugo? Hvala unapred. Pozdrav!

    Odgovoreno: 04. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Sto se tice grudi, moguce je, sto se tice bolove u donjem stomaku, uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.