Imala sam spontani pobacaj pre tri godine, a poceli smo da radimo na bebi pre osam meseci i nikako da ostanem u drugom stanju. Bila sam kod lekara sve je u redu. Da li mozete da i kazete u cemu je problem

    Odgovoreno: 03. 05. 2014.
    • Poštovana,
      Proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa) , takodje uraditi i kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com