Postovani doktore, ruka mi je bila umazana spermom u tom trenutku sam uzela ulozak dodirnula ga tim prljavim prstima i namestila na gacice. Izgledalo je kao da sam citavu ruku obrisala o ulozak. Da li postoji mogucnost da spermatozoidi sa uloska udju u moju vaginu i tako ostanem trudna. To je bio moj prvi dan ciklusa. Hvala!

    Odgovoreno: 30. 04. 2014.

Komentari na pitanje: #127627

    • Postovani dr. , da li do trudnoce ne moze doci jer je bio prvi dan ciklusa ili spermatozoidi sa uloska ne mogu dospeti u vaginu? Izvinite sto vas uznemiravam, ali nemam se gde edukovati po pitanju ovakvih stvari.