Dobar dan. Interesuje me da li moram novog ginekologu obavijestiti da sam imala abortus? B - sam i primila sam poslije abortusa rogan inekciju. U mojoj novoj zdravstvenoj evidenciji ne bih zeljela da imam to evidentirano iz puno razloga, pa me interesuje da li presucivanje ovakvih informacija, moze imati neku posljedicu za vodjenje moje nove trudnoce, posebno zbog te inekcije? Unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 30. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da obavestite vaseg ginekologa o svim podacima, jer je to u vasem interesu, sve informacije koje date su zasticene lekarskom tajnom, inace primenom rhogam injekcije ste zasticeni da bi ste mogli da zatrudnite bez komplikacije.