Dobijam na svakih 27-28 dana. Ono sto me brine jeste sto sam kad dobijem i pred dobijanje nervozna, razdrazljiva, kazem stvari koje ne mislim, posvadjam se s nekim, osecam se napustenom, kao da nikad necu biti ni supriga ni majka, padaju mi na pamet suicidne ideje, a inace sam ok osoba. Kako ovo da regulisem? Napominjem da nemam vec 2 godine odnose ni decka.

    Odgovoreno: 30. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com