Postovani, kao sto vidite, imam 52 godine. Zadnja 4 meseca imam neredovne menstruacije. . Uglavnom kasne, po 15 dana. Od zadnje je proslo nedelju dana, a ja i dalje -ne mogu reci da krvarim, ali na papiru vidim bledu krv. . . Samo malo. . Imam osecaj pritiska i nadutosti stomaka. Cesto mokrim. . Ne pece me tada. . . Kada lezim, sve je ok. . . Ali kada hodam i radim neke teze poslove, kao da cu imati spontani i ako nisam trudna. . . Imala sam jake ostre bolove nisko u stomaku i bol u jajnicima, takodje ovih dana. . . Hvala,

    Odgovoreno: 30. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status, takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com