Poštovani, liječim neplodnost 3 godine, hormoni u redu, brisevi također, papa isto, ciklusi redovni, tumor markeri ok. Imam cistu na desnom jajniku koja je jednom pucala, sad je pratim, je li laparskopija sledeći korak, ili nešto drugo? Hvala

    Odgovoreno: 29. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Cisticni jajnici su posledica hormonskog poremecaja, proverite hormonski status na sledeci nacin (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin i testosteron samo 14 dan ciklusa.