Postovani, trudna sam mesec dana i imam par nedoumica. Imam 28 godina, a fitnes instruktor sam nekih 5 godina. Ceo zivot sam u sportu a sada od toga i zivim. Nisam u mogucnosti da napustim radno mesto i interesuje me da li moji treninzi mogu da uticu na trudnocu? Imam 2 treninga dnevno, smanjila sam intenzitet i ne skacem. Hvala unapred

    Odgovoreno: 27. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Javite se vasim ginekologu da vas pregleda i dam vam ako treba prepise adekvatnu terapiju za odrzavanje trudnoce, ako njegova procena da vam trudnoca stabilna mozete da nastavite sa vezbama bez skakanja.