Ovako, imam 17 godina, sad ću 18. Imala sam odnose sa deckom i naravno koristili smo zaštitu. Sve je bilo okej, kondom je bio ceo, nije puko. Sad mi kasni već dva dana i zabrinuta sam da li sam možda trudna, iako smo koristili zaštitu. Molim vas recite mi šta ovo može da znači

    Odgovoreno: 27. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Ako ste koristili kondom i zastitu nebi trebalo da ste trudni, uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici.