Menstruacija mi nije redovna po danima, nekad zna i da predje 35 dana. Evo, bas i ovaj mesec mi kasni i idem na redovne kontrole kod ginekologa, sve je u najboljem redu. Sta moze biti uzrok mom kasnjenju menstruacije? I da, nekad imam dosta sekreta, cak nekad i neprijatnog mirisa. Hvala unapred, odlicni ste.

    Odgovoreno: 27. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status, takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com