Postovani, imam ranicu na grlicu materice, jos uvek cekam rezultate papa testa. Ginekolog je rekao da je ranica u redu i da ne treba da se radi nikakva intevencija. Pijem novynette pilule, i prvi put mi se sada pojavilo tackasto krvarenje, traje vec dva dana. Ne ide puno, vise se vidi samo kada se obrisem, zanima me da li treba da brinem zbog toga? Imala sam dosta stresova ovog meseca, ali ne bih to pripisala stresu (stanje koje sam vam opisala) . U ponedelja idem kod lekara, ali sam htela prvo od vas da cujem neki savet, jer mi to mnogo znaci. Hvala vam puno na odgovoru.

    Odgovoreno: 26. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Ranica na grlicu materice je posledica dugo trajne upale grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti a ne samo kontrolisati.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com