Sta je to eho zacetak u trudnoci i kad bi on trebao da se vidi mislim u kojoj nedelji na uz? Jel postoji mogucnost ukoliko se plod ne razvija da raste zumancana kesica? Bila sam danas na pregledu i pise sl u cevumu uteri pravilan gestacioni mesak 10. 1mmzumancana kesa vidljiva ali se eho zacetka ne registruje msd mm, crl mm, srcana akcija se ne registruje i eho vitelusne vrecice prisutan

    Odgovoreno: 26. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Jos uvek se ne vidi sadrzaj (eho zacetak) gestacioni mesak, koji treba da se vidi posle 35 dana trudnoce, medjutim vam savetujem da sacekate jos 2 nedelje, onda ponovite uz pregled.