Imam gljivicnu infekciju, bila sam kod ginekologa, ali mi nije uradila ni bris, ni kolposkopiju ni papa test, samo me pregledala, palpirala i prepisala mi vaginalete i kada sam stavljala vaginalete opipala sam nesto, nesto okruglo, na sredini ima malo nekakvog koznog nabora i cini mi se mali otvor, jel moguce da sam napipala grlic materice?

    Odgovoreno: 26. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Da, moguce, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalni i vaginalni brisevi da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .