Poštovani, htela bih da odložim ciklus i moja doktorka mi je prepisala tablete primolut nor. Ja bih htela da odložim ciklus u junu mesecu, pa me interesuje ako bih u maju pila te teblete i pomerila ciklus u maju mesecu, kako bi se to odrazilo na ciklus u junu? Da li se pomeranjem ciklusa u maju pomera i onaj u junu, odnosno u odnosu na koji dan računam kada ću sledeći put imati menstruaciju? Nadam se da sam dobro objasnila šta me zanima jer ne bih u junu da pijem tabletice zbog negativnih efekata koje imaju. S poštovanjem,

    Odgovoreno: 23. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Kada odlozite menstruaciju u maju mesecu, onda od kada dobijate menstruaciju, racunajte kad cete dobiti sledecu menstruaciju kao svaki ciklus.