Menstruacija mi je izostala vec 4 meseca. Pre toga je bila neredovna. Iskljucena je mogucnost trudnoce. Imam 19 godina, nisam uzimala nikakve lekove i nisam bolovala ni od kakve bolesti, nisam imala nagle promene tezine (50kg na 162 cm) . Koji su moguci problemi i koliko su opasni?

    Odgovoreno: 21. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, zamolite vaseg ginekologa da vam izazove menstruaciju, zatim proverite hormonski status.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #127356

    • Dobila sam menstruaciju 2 dana nakon postavljanja pitanja. Sta mogu da izazovu cisticni jajnici? Da li je to neki ozbiljniji problem i da li moze da se leci?