Postovanje, imam jednu dilemu. . . Kasni mi menstruacija 13 dana. . . . Vec godinu dana unazad dobijam oko 4-og, 5-og, 6-og u mesecu. . . Bila sam bolesna prosli mesec, bas kad sam dobila, pila sam i antibiotike. . . A imala sam i rizican odnos. . . U dugoj sam vezi i ovo je prvi put da se desava da mi kasni. . . Radila sam test, bio je negativan. . . . I vec 5 dana mi ide braon sekret, isto kao posle menstruacije. Zanima me da li ima razloga za strah i dal treba da radim jos neki test, ili da sacekam sledecu? Samo da naglasim da sam i bila pod stresom, i pocela sam da radim, pa sve prisvajam tome. Hvala unapred!!

    Odgovoreno: 19. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa, da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.