Poštovani imala sam zadnji odnos s momkom sa zaštitom početkom januara prije nego cu dobiti i dobila sam i sve uredu. Sljedeću sam opet dobila na vrijeme i ona poslije nje za vrijeme ovulacije imala sam krvarenje od 3 dana i onda mi je kasnila 3 dana dobila sam i sve uredu i ostale sam dobila na vrijeme. I ovu zadnju sam dobila na vrijeme i imala sam " odnos" sa dečkom tj on je stavio prste i zadovoljavao me ali je radio svašta unutra i nakon nekog vremena mi je krv mi je krenula a ovulacijoni dani su mi, pa me zanima vaše misljenje

    Odgovoreno: 19. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonskim status, takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com