Postovanje, molim vas, posto ne mogu da dodjem do srbije kod mog ginekologa, da mi kazete koje hormone treba da testiram, zato sto mi je dijagnostikovano na licu akne vulgaris, i par meseci mi opada i proredjuje mi se kosa. Na ultrazvuku od novembra rezultati su ok, tj nema policisticnih jajnika, tako da je verovatno hormonski disbalans, pa me zanima koje hormone da testiram u laboratoriji? Hvala

    Odgovoreno: 18. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status na sledeci nacin (fsh, lh, estradiol, progesteron. 7, 14, 21 dan cikluisa i prolactin i testosteron samo 14 dan ciklusa) .