Poštovani, želim početi piti kontracepcijske piule jer smatram da su najpouzdanije. Zanima me jel se mogu kupiti bez liječničkog recepta ili isključivo na recept? Ukoliko je potreban recept, za njegovo dobijanje dovoljan je razgovor s liječnikom o tome ili kompletan pregled? Unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 17. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Moze da se kupi bez recepta, ali savetujem vam da prvo porazgovarate sa vasim ginekologom i eventualno da vas pregleda da bi vam napisao koje kontraceptivne pilule da koristite.