Postovani, bila sam kod ginekologa na pregledu, rekao mi je da je sve u redu, da sam imala manju upalu i propisao mi je vaginalete polygynax. . Medjutim dok sam koristila te vaginalete, sekret mi se povukao. . Sada imam opet problem sa sekretom, nekad imam bolne odnose, jednom sam bila prokrvarila tokom odnosa (bilo je u pitanju 5 dana pred menstruaciju) , a sekret je nekad beo i gust, a nekad beo i redak, nekad ima miris a nekad ne. . Ne znam sta bih to moglo da bude, jer ovde kod nas su stvarno nestrucni doktori. .

    Odgovoreno: 17. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, da bi ste dobili adekvatnu terapiju.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com