Postovani, sledeci dan nakon odnosa dobila sam "malo neobicno" krvarenje u odnosu na menstruaciju, skroz svijetlo crvene boje, s tim da je ponekad bilo jako obilno a nekada tek vidljivo, moram da naglasim da nije bio period za menstruaciju nego 13 dana ranije. To "malo neobicno" krvarenje trajalo je 8 dana (inace mi menst. Traje 5) i opet se pojavljuje nakon sedam dana, manje obilno i svijetlo crvene boje. Kod ginekologa idem tek sledece sedmice, panika je svakako prisutna i pitanja da li je neka spolna bolest ili pak trudnoca (postoji rizik) !? Hvala vam, lijep pozdrav!

    Odgovoreno: 19. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Ako sumnjate na trudnocu, uradite test za trudnocu, inace vam savetujem da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.