Već mesec i po imam braon sekret neprijatnog mirisa, i baš sam zabrinuta. Dešavalo se i pre, ali nikad ovoliko dugo. . Prvo je počeo braon sekret, pa onda menstruacija koja je trajala 10-tak dana. . Mislila sam da je gotovo, ali se braon sekret nastavio. . Čak sam primetila braon parčiće u urinu. . Dešava se kad vršim veliku nuždu, da krene prava krv na kratko, pa se vrati u braon. Veoma mi je neprijatno da posetim ginekologa, jer sam sama sebi skinula nevinost pre 2 godine. Nisam imala odnose. Nemam drugih zdravstvenih problema, osim što imam povišenu telesnu težinu.

    Odgovoreno: 16. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status, takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima. .