Postovani, vec izvesno vreme osecam bol u levom jajniku, sada i na desnom, davno su mi ustanovljene ciste ali su bile vodene i pucale (tako mi je ginekolog rekao) i nije mi dao lekove, medjutim sada me levi jajnik sve vise boli ali ne samo on, vec cela leva strana stomaka, od ispod levog rebra pa sve do jajnika, takodje imam mucnine u zelucu, i pocele su mi rasti dlake pojacano po telu, narocito po jagodicama i ivici brade i na bradavicama, kao i sitne akne po licu. Radila sam fsh i ls u normalni su jedino je kortizol bio blago povecan. Ne znam da li je ovo sindrom policistiicnih jajnika ili nesto drugo? Pozdrav!

    Odgovoreno: 16. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Sto se tice bola cele leve strane i zeluca javite se specijalisti za digestivnog trakt, sto se tice maljavosti proverite hormonaski status na sledeci nacin (fsh. Lh, estradiol progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i testosteron samo 14 dan ciklusa) .