Dobar dan. Volela bih da mi detaljnije opisete sta je vulva, promena vulve, i sta je uzrok pojave svraba

    Odgovoreno: 12. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Vulve (od latinskog volva, onda vulve "utroba") je skup spoljašnjih genitalija žena, koji se sastoji uglavnom od velikih i malih usana okružuje ulaz vagine, deo spoljni klitoris i mokraćnih meatus. , pogledajte na internet detaljno koji su promene vulve, inace svrab je posledica upale genitalije.