Postovani, interesuje me da li ima indikacija da je u mom slucaju moguca trudnoca. Naime, spontani pobacaj sam imala u 5-om mesecu, 23. Oktobra prosle godine. U medjuvremenu smo muz i ja uradili sve potrebne analize, ureaplazma, mikoplazam, hlamidija, protein c i s, sve briseve i sve je bilo ok, kao i papu i kolposkopiju za mene. Na kontroli 24. Marta mi je ginekolog rekao da sam u ovulaciji, folikul je bio 28mm, a drugi perzistentan. Tada sam sledeci dan prokrvarila malo. Sada, 8. Aprila sam prokrvarila malo, ali je to vise bilo braonkasto krvarenje, kao iscedak neki. I evo vec 3 dana je tako, oskudan iscedak, bez znakova da cu imati menstruaciju. Da napomenem, da mi je posle pobacaja menstruacija redovna, na svakih 30-32 dana. Takodje, osecam i blago treperenje u stomaku. Hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 12. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.