Postovani doktore, imam problem sa ostanem u drugom stanju, vec imam devojcicu koju sam dobila 2008 godine, posle toga sam koristila nekoliko puta postinor tablete, sada kada intezivno radimo na drugoj bebi to nam ne polazi za rukom, radimo na tome vise od dve godine i nista. Ginekolog me je pregledao i kaze da je sve u redu a trudnoca nikako. Jako sam zabrinuta da nije tako zbog tih tableta sto sam pila, ciklus mi je redovan. Sta mi mozete reci da uradim, da li treba da pijem nesto od lekova? Hvala unapred

    Odgovoreno: 10. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status na sledeci nacin (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa) , takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com