Postovani, da li mi mozete reci kako se proverava plodnost? Tacnije da li se moze utvrditi broj preostalih jajnih celija? Vec skoro dve godine pokusavam da ostanem u drugom stanju ali se nista ne desava. Na redovnim pregledima je sve u redu. Hvala

    Odgovoreno: 10. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status na sledeci nacin (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa) .