Postovani. Pijem pilule logest vec dvije godine. Ovaj mjesec sam imala neku virozu zbog koje sam imala mucnine i povracala sam. Tako da 10. I 11. Pilulu sam zaboravila popiti. Kada sam sljedeci dan shvatila da nisam popila dvije tablete, nisam znala sta da radim, cinilo mi se previse popiti dvije ili tri tablete odjednom. Tako da sam bacila ove dvije koje sam zab953oravila popiti i normalno popila 12. Pilulu kao da nista nije bilo. Medjutim isti taj dan kada sam popila 12 tabletu je krenulo krvarenje, koje je trajalo nekih 5 dana, a ja sam svo to vrijeme normalno pila pilule. Imam jos 4 pilule do kraja pakiranja i sada ne znam sta da onda radim. Da li da napravim pauzu od 7 dana kao sto i inace radim? (krvarenje je stalo prije par dana, ako napravim pauzu krvarenje ce opet krenuti) ili da ne radim pauzu i da nastavim odmah s novom kutijom? Te otkada sam opet zasticena? Hvala vanm

    Odgovoreno: 05. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Smatrajte to krvarenje da je menstruacija, ne uzimajte nista dok se ne javite vsem ginekologu da vas preglda, inace niste zasticeni.