Pozdrav. Imam problema za ostati trudna. 1998rodila sam zdravo dijete, 2004. Imala sam spontani pobačaj u trećem mjesecu trudnoće, a 2006. Rodila sam u 29tj. T. I beba mi je živjela 5dana. Imam 37godina i jako bi željela još jedno dijete. Moj ginekolog me poslao vaditi hormone 3dc i 23dc. Vrijednosti hormona su: 3dc, prl-125, 6, fsh-7, 4, lh-3, 2, estradol-42, 42, dhea-s-10, 09, testesteron-1, 45. A23dc. Prog-16, 4. Moj ginekolog mi je rekao da nemogu više imati djece stim nalazima. Želim znati dali se mogu nadati ili ne. Unaprijed vam zahvaljujen na odgovoru pozdrav

    Odgovoreno: 05. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Pogledajte referentne vrednosti sa strane, licno savetujem da se proveri hormonski status na sledeci nacin (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) i da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com