Kazite mi ovako meni je uradjena kiretaza pre tri nedelje zbog spontanog pobacaja krvarenje posle toga sam imala par dana jako slabo grceve jako jako male, e sada posle tri nedelje sam pocela da dobijam blage povremene grceve u desnom jajniku vise kao neka sevajuca bol povremena ali slaba nije jaka. . Da li treba da idem kod ginekologa ili se to samo sada priprema za menzes koji bi trebala da dobijem? Najvise me je strah od zaostalog tkiva. . Da je ne daj boze zaostalo tkivo posle kiretaze da li bi ja do sada trebala vec da imam neke vece sipmtome kao jake bolove krvarenja ili temperaturu ili do simptoma moze tek sad da dodje? Hvala unapred

    Odgovoreno: 03. 04. 2014.
    • Poštovana,
      To nema veze sa kiretazom, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .