Postovani imala sam u decembru mikoplazmu i izlecila je, sledeci nalazi su bili negativni na mikoplazmu. Dobijala sam stalno na 27-28 dana, a ovog meseca mi dosla na 26 dana. I nisam imala neke narocite bolove, do cega je to? A u februaru sam uradila sve i kolposkopiju i uz pregled, i gin. Pregled, i horonski status i sbve je bilo ok

    Odgovoreno: 03. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Desava se ponekad, ako se ponovi da dobijate na 26 dana, uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici.