Postovani! Imam 40 godina i redovni menstrualni ciklus, mada mi se u poslednjih godinu dana skratio na 23-25 dana. Nisam nikad imala nikakve zahvate, ni abortus, ni porodjaj. Do sada mi je svaki nalaz bio uredan na ginekoloskim pregledima. 21 dan ciklusa (znaci pred narednu menstruaciju) nakon mokrenja pojavio mi se vaginalni sekret guste konzistencije sa sukrvicom. Zelela bih da napomenem da sam imala bolove u predelu jajnika, u dva navrata, koji su trajali pola sata, a takodje i nezasticeni seksualni odnos 24 sata pre pojave ovog bledo-crvenog sekreta. Molim za vase strucno misljenje i savet. Unapred zahvalna! S postovanjem, valentina

    Odgovoreno: 02. 04. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status, takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cerviciti) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com