Postovani, zadnji spolni odnos sam imala prije 6 dana. Poslije toga samo 4 dana pojavio mi se neki braon iscjedak na gacicama. Inace menstruaciju imam redovno a zanji put je bila prije odprilike 10 dana. Pa sad ne razumijem sta moze da znaci taj braon iscjedak ponekad pomijesan sa krvlju. Interesuje me da li to moze da znaci da sam u drugom stanju jer sam citala da neke zene krvare u manjim kolicinama kada je u pitanju pocetak trudnoce, ili taj braon iscjedak moze i necim drugim da bude preuzrokovan?? Hvala, lijep pozdrav

    Odgovoreno: 30. 03. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni /policisticni jajnici, ako je jesu, proverite hormonski status.