Molim za vas komentar. . . Vec 7 god. Doktorka `prati`moju hronicnu upalu grlica. . . Papa je uvek dva, biopsija vise puta radjena. . Sada mi je treca a ascus, uradila sam vaginalni, cervikalni, chlamydia, sve je u najboljem redu. . . Ujutru mi doktorka radi biopsiju i kiretazu kanala. . . Vas komentar na sve to? Hvala

    Odgovoreno: 28. 03. 2014.
    • Poštovana,
      Asc-us – atipične skvamozne ćelije neodređenog značaja je posledica dugo trajne ne sanirane hronicne upale grlica materice (cervicitis chronica) koju treba adekvatno leciti.

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #126642

    • Hvala najlepse. . . Samo mi nikako nije jasno zasto ta hronicna upala grlica nije lecena sve vreme. . .: (