Postovani, menstriaciju sam imala 14. Marta, a 22. Imala nezastocen odnos. Decko nije 100% siguran da nije svrsio u mene. Misli da je malo zakasnio, i da je malo svrsio u mene. Da ne bismo rizikovali popila sam 2h nakon odnosa pilulu za "jutro posle". Kolika je verovatnoca da mogu ostati trudna? Da li ta pilula deluje i da li moze ostaviti posledice kasnije kada stvarno budem zelela da ostanem trudna? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 22. 03. 2014.

Komentari na pitanje: #126506

    • Posle 5 dana je doslo i do krvarenja, prvo je bilo braonkasto a onda se povecalo. . Traje vec dva dana. . Da li to tako mora posle pilule, ili nesto nije u redu? Hvala unapred.