Postovani, ja bih vas zamolila ukoliko mozete da mi date neki savet ili konkretan odgovor. Cesto imam bolove u donjem delu stomaka, problem sa sekretom koji me strasno pece. Kod ginekologa sam bila na uz. U avgustu prosle god. Imala sam upalu jajnika i dobila ciprocinal tabl. 500mg. Doktorka je rekla da sam verovatno imala neku upalu pre, koja nije lecena na vreme, pa zbog toga prilikom svake prehlade osecam bol u stomaku. Isti problem i ovog meseca. Opet sam bila na pregledu i dobila tabl. Marocen 500mg i polyginax vaginalete. Proslo je vec 5 dana od zavrsetka terapije, ali ja i dalje osecam neprijatno peckanje. Nikakav bris mi nije radjen vec par godina. Samo dobijam tabl. , pa tako u krug. Od nekih mi je bolje od nekih ne. Sta dalje da radim, jer me moja doktorka smara jednom te istom terapijom pretezno. Vec je pocelo strasno da me nervira, jer zaista cesto osecam bol i peckanje. To mi se desava par puta mesecno, tako da mi nije normalno da non stop idem po lekove koji nemaju efekta. Srdacan pozdrav i unapred hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 22. 03. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis & colpitis) koju treba adekvatno leciti.

      mi se bavimo time profesionalno.
      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com