Postovana, imam 24 godine i imala sam operaciju endometrioze u maju 2012 i posle toga sam kao terapiju dobila tablete janine sest meseci da pijem i sad na zadnjem pregledu u januaru mi je opet ustanovljena ta cista i opet sam dobila terapiju janine tablete sest meseci. Da li bih mogla da prekinem tu terapiju jer zelim trudnocu? Unapred hvala. . .: )

    Odgovoreno: 22. 03. 2014.
    • Poštovana,
      Razlicite su prakse u nacinu lecenja endometrioze, savetujem vam da proverite hormonski status prvo, zatim da mislite na trudnocu.