Postovanje. . . Imam jedno pitanje naime ja sam dobila menstruaciju na 28 dana kao sto i obicno dobijam samo mi zadnjih dva meseca kasnila pre sam inace dobijala na 28 dana inace menstruacija mi jako bolna od 15 god nekad manje nekad vise zavisi kako koji mesec pomaze mi topla obloga pa mi se bol smanjuje al sad primetila sam da imam ko zgrusenu krv u komadice pa me zanima u cemu je prob trebam li se obratiti ginekologu?. . . . Unapred hvala

    Odgovoreno: 20. 03. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.