Postovani, htela sam i sa vama da se posavetujem oko mog problema. Menzus mi je trajao mesec dana, pa sam odlucila da uradim papa test i pokazao mi je da sam iiib grupa, leucocytosis. . Na nalazu je pisalo i lsil koilocytosis. Treba da naglasim i to da ja primam vakcine za alergiju, dermatophagloides, vec tri godine (ako to ima kakve veze sa ovim) . Nisam udata imam 22 godine. Pa me sada i to brine da li ovo moze uticati na zacece? Pozdrav

    Odgovoreno: 17. 03. 2014.
    • Poštovana,
      Lsil – low-grade (niskog stepena) skvamozna intraepitelijalna lezija i koilocitis (su izmenjene ćelije pločastoslojevitog epitela) su posledica dugo trajne upale grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com