Postovani, vec dvije godine imam spiralu s kojom jako puno krvarim za vrijeme ciklusa. Dali to moze biti uzrok nedostatku zeljeza u krvi, zeljezo mije sada 4, 1 s tim da mije pre bilo uredu pre par mijeseci kad sam radila nalaze. Pozitivna sam na hepatitis b i na terapiji sam vec 2, 5 godine lamivudin. Molim vas recitemi dali bi trebala izvaditi spiralu. Hvala unaprijed.

    Odgovoreno: 14. 03. 2014.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite uz pregled posle 21 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici, proverite hormonski status.