Pre 2 nedelje sam bila kod ginekologa i rekla mi je da mi je jedan jajnik veci (kao kokosije jaje) . . . Kad sam je pitala sta mogu povodom toga uraditi da me manje boli ona je precutala. . . Pa me zanima sta da uradim da me jajnik vise ne boli. . Nemogu normalno da setam od jakog bola niti da vodim ljubav sa muzem. . . . Hvala

    Odgovoreno: 13. 03. 2014.
    • Poštovana,
      Zbog jajnika savetujem vam da proverite hormonski status, sto se tice bola uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vcaginalnim brisevima da bi proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis & colpitis) koju treba adekevatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com